Retro LED žárovky

Pokud jste za poslední rok navštívili obchody s LED osvětlením, tak jste jistě viděli i  žárovek, které vypadají jako ty, které sestrojil Edison. Díky tomu i název "Edisonky".

Tento trend se netýká jen žárovek. Je to pod žánr sci-fi, takže se zde objevuje mnoho ozubených koleček, trubek, kůže a mědi. Konkrétně v bytových doplňcích je steam punk velmi moderní a dokáže zútulnit i sebestudenější prostory. 

Edisonky vypadají skvěle ve všech obytných či komerčních prostorech. K takové žárovce už není třeba přidávat nic výrazného nebo složitého. Kovový lustr, který vypadá, jako pár pospojovaných drátů, bude s retro LED žárovkou vypadat famózně.

Dobře vypadají hlavně, když jich je více pohromadě. Například nad kuchyňským ostrůvkem, nebo jídelním stolem. Určitě zkuste experimentovat s tvary žárovek, střídejte je. Když vás omrzí, stačí mezi sebou žárovky proházet a lustr je jako nový. Na Vánoce přidáte nějakou dekoraci a opět budete mít lustr s jedinečnou atmosférou. 

Tento typ žárovky se opravdu drží svého originálního vzhledu, co to jen jde. Dají se sehnat jen v teplém provedení. Nemusíte se bát ani o svítivost. Díky LED technologii jsou tyto retro žárovky schopné osvítit prostor stejně, jako by to zvládla normální LED žárovka se stejným vyzařovacím úhlem. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.