Z důvodu dovolené od 19.12.2022 do 1.1.2023 bude kamenná prodejna zavřena a nebudou expedovány objednávky z e-shopu.

Retro LED žárovky

Pokud jste za poslední rok navštívili obchody s LED osvětlením, tak jste jistě viděli i  žárovek, které vypadají jako ty, které sestrojil Edison. Díky tomu i název "Edisonky".

Tento trend se netýká jen žárovek. Je to pod žánr sci-fi, takže se zde objevuje mnoho ozubených koleček, trubek, kůže a mědi. Konkrétně v bytových doplňcích je steam punk velmi moderní a dokáže zútulnit i sebestudenější prostory. 

Edisonky vypadají skvěle ve všech obytných či komerčních prostorech. K takové žárovce už není třeba přidávat nic výrazného nebo složitého. Kovový lustr, který vypadá, jako pár pospojovaných drátů, bude s retro LED žárovkou vypadat famózně.

Dobře vypadají hlavně, když jich je více pohromadě. Například nad kuchyňským ostrůvkem, nebo jídelním stolem. Určitě zkuste experimentovat s tvary žárovek, střídejte je. Když vás omrzí, stačí mezi sebou žárovky proházet a lustr je jako nový. Na Vánoce přidáte nějakou dekoraci a opět budete mít lustr s jedinečnou atmosférou. 

Tento typ žárovky se opravdu drží svého originálního vzhledu, co to jen jde. Dají se sehnat jen v teplém provedení. Nemusíte se bát ani o svítivost. Díky LED technologii jsou tyto retro žárovky schopné osvítit prostor stejně, jako by to zvládla normální LED žárovka se stejným vyzařovacím úhlem.