Z důvodu dovolené od 19.12.2022 do 1.1.2023 bude kamenná prodejna zavřena a nebudou expedovány objednávky z e-shopu.

Proč kvalitní LED

 

Kvalitní LED osvětlení je skvělá volba jak do komerčních prostor, tak domácností. Čím dál více domácností přechází na LED technologii. Ukažme si proč tomu tak je:

LED žárovky mají přibližně desetkrát větší účinnost než žárovky „klasické“, takže jsou vhodné jak do interiéru, tak i ven.

Jde o výhodnou variantu., pokud chceme svítit šetrně, je jasnou variantou  LED osvětlení, které se zcela nepochybně postupem času vyplatí. Při pořízení sice zaplatíme více, to nám ale vynahradí extrémně dlouhá životnost a nižší výdaji za energie!

Doma i na zahradě můžeme použít i další LED osvětlení. Mezi velmi oblíbené patří například LED pásky, které se hodí jak nad kuchyňskou linku, k osvětlení ploch, ale využití mají i v exteriérech.

S LED žárovkami můžete světlo opakovaně vypínat a zapínat a jeho výhodou je to, že se velmi rychle rozsvěcí.

Pokud si rádi hrajete s barvou světla, LED osvětlení se nejedná o problém. K dispozici totiž máte velké barevné spektrum.

Už existuje i solární LED osvětlení. To se v průběhu dne nabíjí a přes noc svítí.

Jak je už zmíněno výše, pásky, žárovky a další svítidla sice nepatří k nejlevnějším, i tak ale můžeme při jejich nákupu ušetřit, díky nižší spotřebě energie.