Proč kvalitní LED

 

Kvalitní LED osvětlení je skvělá volba jak do komerčních prostor, tak domácností. Čím dál více domácností přechází na LED technologii. Ukažme si proč tomu tak je:

LED žárovky mají přibližně desetkrát větší účinnost než žárovky „klasické“, takže jsou vhodné jak do interiéru, tak i ven.

Jde o výhodnou variantu., pokud chceme svítit šetrně, je jasnou variantou  LED osvětlení, které se zcela nepochybně postupem času vyplatí. Při pořízení sice zaplatíme více, to nám ale vynahradí extrémně dlouhá životnost a nižší výdaji za energie!

Doma i na zahradě můžeme použít i další LED osvětlení. Mezi velmi oblíbené patří například LED pásky, které se hodí jak nad kuchyňskou linku, k osvětlení ploch, ale využití mají i v exteriérech.

S LED žárovkami můžete světlo opakovaně vypínat a zapínat a jeho výhodou je to, že se velmi rychle rozsvěcí.

Pokud si rádi hrajete s barvou světla, LED osvětlení se nejedná o problém. K dispozici totiž máte velké barevné spektrum.

Už existuje i solární LED osvětlení. To se v průběhu dne nabíjí a přes noc svítí.

Jak je už zmíněno výše, pásky, žárovky a další svítidla sice nepatří k nejlevnějším, i tak ale můžeme při jejich nákupu ušetřit, díky nižší spotřebě energie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení