Z důvodu dovolené od 19.12.2022 do 1.1.2023 bude kamenná prodejna zavřena a nebudou expedovány objednávky z e-shopu.

Rady na Halloween

Halloween je svátek, který se nejvíce slaví v USA. I Když nepatří mezi tradiční české svátky, najde se spousta lidí, kteří Halloweenu podlehli a s radostí jej každý rok oslavují. Pokud mezi tyto Halloweenské nadšence patříte i vy, nechte se inspirovat následujícími tipy na nezapomenutelnou podzimní výzdobu.

Vyřezané dýně

Jakmile máte dýni vydlabanou a zbavenou všech semínek, můžete si oddechnout, protože nezáživná a špinavá část práce je za vámi. Nyní už jen stačí povolit uzdu své fantazii a vyřezat dýni obličej. Děsivý či usměvavý? To už záleží na vás a vaší zručnosti. Hotovou dýni můžete postavit na schodiště, stůl či před vchodové dveře. Se setměním jen vložte zapálenou svíčku a dýňová lucernička zvaná Jack O’Lantern je na světě!

Dekorace na okno z LED pásků

Duch, kostlivec, dýně, netopýři, pavučiny nebo čarodějnice. To všechno jsou typické symboly nefalšovaného amerického Halloweenu. Vyzdobte si okna pomocí LED pásků, které můžete vytvarovat do tvaru jednoho ze zmíněných obrázků. Váš domov bude v noci svítit na míle daleko a sousedi puknou závistí.

Osvětlení venkovních cestiček

Na Halloween se skromnost nenosí. Veškerou výzdobu, kterou vytvoříte, musíte také řádně ukázat! A proto byste kromě interiéru neměli zapomínat ani na venkovní osvětlení. Umístěte kolem chodníčku na zahradě nebo kolem terasy zahradní světýlka, která decentně, ale stylově rozzáří vaši zahrádku. Alternativou k zahradním světýlkám mohou být LED pásky, které stačí pouze vložit do ALU fólie a zalepit silikonem, aby se dovnitř nedostala vlhkost.

Kostým na Halloweenskou party

Jste pozváni na Halloweenskou party a stále nevíte, jaký kostým zvolit? Máme pro vás tip na jednoduchý, ale přitom efektivní převlek, se kterým vás nikdo nepřehlédne. Vezměte si na sebe černé oblečení, na které bílou barvou nakreslíte kostlivce. Na nakreslené kosti poté nalepte svítící pásky nebo rovnou LED pásky a kostým svítícího kostlivce je hotový.

Lucernička se světýlky

Aby váš domov nebyl plný jen pavouků a bubáků, vytvořte si také útulný koutek, kde se při chladném večeru uvelebíte. Příjemné a útulné atmosféry můžete docílit třeba lucerničkami, do kterých vložíte malá světýlka. Pak už jen zbývá zatopit v krbu, zapálit svíčku ve vydlabané dýni a zabalit se do deky.