Vánoční dekorace

Co bychom měli vědět, materiály a barvy letošních vánoc jsou dřevo, sklo či ratan. Hlavní je, aby to byly jednoduché tvary. Barva by měla být bíla. Bílá dekorace přináší eleganci a čistotu do Vašich domovů. Při plánování nákupu vánočních světélek si představte, jaké barvy a tvary použijete a zkombinujete a jak je budete zapojovat.

Pro domácí osvětlení použijte světélka či světelné řetězy s IP20. Světelné řetězy můžete použít na vánoční stromek, nebo jimi ozdobit dětský pokojík. LED světelné řetězy mají minimální spotřebu, tudíž mohou svítit celou noc.

Jakou zvolit barvu? Barva světla u řetězů i všech vánočních dekorací je důležitá a neměli bychom na ni zapomenout. Pokud máte rádi relaxační světlo a teplé tóny barev, zvolte barvu světla Teplá bílá, která svítí více žlutě. Tato barva se uvádí jako teplá bílá a má hodnotu okolo 2700K. Pokud máte raději studenou bílou, pak je označení světla Studená- někdy cool white, hodnota je okolo 6000K. Nemusíte se bát i tato barva je pořád trendy. Oblíbené jsou ledové rampouchy, kapky či vločky. Barva světla v tuto chvíli nemá vliv na svítivost, jde spíše o Váš pocit.

Vede minimalismus a jednoduchost. Ozdoby a vánoční dekorace musí působit svěže. Docílit toho můžete např. s řetězy na baterie omotané kolem květináče. Bavlněnými LED řetězy pověšenými u okna. Malými řetízky s hvězdičkami vložené do skleněné mísy.

Světlo okolo domu či na stromech vytvoříte LED světelnými řetězy s IP44. Světelné řetězy patří mezi takovou klasiku v nasvícení vánoc, mají řadu funkcí, časovače a jsou v různých barvách. Od teplé bílé až po barevné.

Pokud máte vlastní zkušenost s LED pásky, můžete zvolit i osvětlení s nimi. Pro venkovní aplikace musíte použít LED pásy s IP65. Vytvoříte tak dekorace podle vlastních představ a snů.

Jednoduchým a praktickým řešením jsou světelné lucerny, které můžou dělat parádu v zahradě celoročně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení